FİBA CP ve LC WAIKIKI İş Birliği Güçleniyor

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties; ülkemizin en önemli giyim markalarından LC Waikiki ile iş birliğini iç ve dış pazarlarda güçlendiriyor. FİBA CP’nin Türkiye’deki yatırımlarından biri olan M1 Adana AVM’de hali hazırda 2 bin m2’lik mağazasında hizmet veren moda perakende sektörünün önemli markalarından LC Waikiki, yaklaşık 4 bin m2 büyüklükte bir mağazaya geçiş yaptı.
Türkiye’nin pek çok şehrinde ve yurt dışında; Çin, Romanya ve Moldova’da ticari gayrimenkul alanında projeler yürüten FİBA Commercial Properties, moda perakende sektörünün lider markası LC Waikiki ile iş birliğine güçlü ve sürdürülebilir bir adım attı.
Hali hazırda M1 Adana AVM’de 2 bin m2’lik mağazasıyla hizmet veren moda perakende sektörünün lider markası LC Waikiki, yaklaşık 4 bin m2’lik yeni ve büyük bir mağazaya geçiş yaptı. Yenilenen yüzüyle LC Waikiki, full consept mağazasıyla hem Adana hem de çevre bölgelerden ziyaretçilerine hitap edecek.
“Yakaladığımız sinerjiden mutluyuz…”
LC Waikiki ve FİBA CP’nin güvene dayalı sinerji ve iş birliği sayesinde, yurt içi ve yurt dışı yatırımlarında önemli projelere imza attıklarını anlatan FİBA Commercial Properties CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Yurdaer Kahraman, “LC Waikiki ile yıllar içinde yakaladığımız uyumu sürdürdüğümüz ve kendileri ile yeni projeler gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz. FİBA CP ailesi olarak yurt içi ve yurt dışındaki yatırımlarımızda bölge halkını dinlemeye özen gösteriyoruz. Tüm yenileme ve büyütme çalışmalarımızda, yaptığımız kiralamalarda onların isteklerini göz önünde bulunduruyoruz. M1Adana AVM’de gerçekleştirdiğimiz renovasyonun etkisi ile müşteri taleplerinin ve etki alanının genişlemesi sonucu mevcut mağazalarımız da alanlarını genişletme ve sundukları hizmetin yelpazesini arttırma yoluna gidiyorlar. LC Waikiki ile hem yurtdışı hem yurtiçinde köklü iş birliği geçmişimiz var. Şimdi de M1 Adana AVM’de daha geniş bir alanda hizmet verecek olmasını ziyaretçilerimizin büyük ilgiyle karşılayacağına inanıyoruz” dedi.
“İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonu ile yurt içinde ve yurt dışında hizmetlerini sürdürdüklerini anlatan LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük “Global marka anlayışımız ve 2023 vizyonumuz doğrultusunda hedeflerimize ulaşmak için her yıl belirli bir oranda yatırım yapmaya devam ediyoruz. FİBA CP’nin yurtiçi ve yurtdışı AVM’lerinde işbirliği yapmaktan ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.