M1 ADANA AVM

Alışverişi konforlu ve keyifli hale dönüştüren yaşam alanı

Eğlence ile alışverişi bir arada sunan M1 Adana Alışveriş Merkezi, Türkiye’nin ve dünyanın en iyi markalarını sunarken yeni nesil AVM anlayışı ile Adana’da ilkleri de gerçekleştiriyor. Benzersiz atmosferi, ziyaretçilerine dört mevsim sunduğu eğlenceli ve kültürel etkinlikleri ile daima yeniliklere imza atan M1 Adana; 18 yıldır Adana halkının sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap veriyor.

YENİLEME, GENİŞLETME

Yenileme ve genişletme projemiz Fiba Commercial Properties ekibi tarafından gerçekleştirilmiştir

2017 yılının başında tamamlanan yenileme ve genişletme projesi kapsamında M1 Adana, Akdeniz mimarisinin yerel değerlerini göz önünde tutan modern yaklaşımı ile bulunduğu bölgeye farklı bir soluk getiriyor. 

Ziyaretçilerinin açık alanda rahat ve keyifli vakit geçirebilecekleri; oyun alanları, dış mekân teraslı kafe-restoranlar ve modern “Alışveriş Sokağı” ile M1 Adana misafirlerine hem kapalı hem de açık alışveriş merkezi konseptini bir arada sunuyor.

Yenileme ve genişletme projesi ile birlikte kiralanabilir alan 77.000 m2den 90.000 m2ye, mağaza sayısı da 105’ten 170’e çıkarılan AVM, yerli ve yabancı pek çok markaya ev sahipliği yapıyor.

GALERİ

KONUM

KÜNYE

ŞEHİR

Adana

AÇILIŞ TARİHİ

2000

KİRALANABİLİR ALAN

90.000 m²

MAĞAZA SAYISI

200

OTOPARK KAPASİTESİ

2.700

WEB SİTESİ

FİBA CP yatırımı olan M1 Adana AVM, FİBA CP iştiraki AVM kiralama ve yönetim şirketi
olan FİBA CPM tarafından yönetilmektedir.