HAKKIMIZDA

YÜKSELEN
DEĞERLER

Fiba Grubu’nun 30 yıla yakın finans ve finans dışı sektör deneyimini, 20 yıllık gayrimenkul deneyimi ile birleştiren Fiba Commercial Properties, Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarındandır.

Hedefi mevcut ticari gayrimenkullerinin verimliliği ve performansını artırmaya devam ederken, istikrarlı ve organik bir büyüme ile de yatırım portföyünün değerini profesyonel yönetim anlayışıyla arttırarak, yatırımcı ve ortaklarına en yüksek faydayı sağlamak olan Fiba Commercial Properties, 4 ülkede alışveriş merkezi, ofis binası ve rezidans kompleksleri yatırımlarına devam etmektedir.
Fiba Commercial Properties’i portföyündeki gayrimenkulleri yönetmede ve sektöre sunduğu hizmetlerde farklı kılan ilkeler:

Üstün Hizmet Kalitesi

Liderlik ve Takım Çalışması

Dinamizm

Çevreye ve Topluma Saygı

Şeffaflık

ÖDÜLLERİMİZ

2016 En İyi Renovasyon Ödülü

Fiba Commercial Properties’in Romanya’daki şirketi Anchor Grup, Bucuresti Mall Alışveriş Merkezi yenilenme projesi ile 2016’nın en iyi Renovasyon Ödülü’nü aldı.

2017 Romanya En İyi Ofis Ödülü

Fiba Commercial Properties’in AVM ile birleşik nizamda kurgulayarak yenilediği ofis binası projesi ‘Plaza Romania Ofis’, Forbes Romanya tarafından ‘En İyi Ofis’ ödülüne layık görüldü.
Fiba Commercial Properties gücünü Fiba Grubu içinde işbirliği yaptığı, bilgi ve deneyimlerinden faydalandığı Türkiye’nin en güçlü ve güvenilir kurumlarından alıyor.

YÜKSELEN NESİL

Özyeğin Üniversitesi Alp Alkaş Perakende ve Gayrimenkul Merkezi, bölgesel ve küresel ölçekte faaliyet gösteren bir merkez olmanın yanı sıra, sertifika programlarıyla perakende ve gayrimenkul sektörlerinin değer yaratan liderlerini yetiştiriyor.

Fiba Grubu, aynı zamanda Özyeğin Üniversitesi’nin sunduğu, e-MBA ve Harvard Business School online eğitim girişimi HBX programları sayesinde sadece yatırımcı kimliği ile değil, eğitim alanındaki inovatif çalışmalarıyla da sektörde yer alıyor.

Kadrosunu tüm bu eğitim olanakları ile daha da donanımlı hale getiren Fiba Commercial Properties, sürdürülebilir başarıyı elde ediyor…
Ozyegin-Universitesi-Fiba-Commercial-Properties
Fiba-Group-Logo-Beyaz-Fiba-Commercial-Properties
Marka değeri yüksek iştiraklerden oluşan bir yatırım portföyüne sahip Fiba Grubu, finans ve finans dışı alanlarda faaliyet gösteriyor.
Fiba Grubu bünyesinde faaliyet gösteren tüm kuruluşlar; üstün hizmet kalitesi, liderlik, verimlilik ve dinamizm, şeffaflık ve girişimcilik değerleri ile ilerleyip sosyal sorumluluk projeleriyle topluma katkıda bulunuyor.
12

ÜLKE

12

ÇALIŞAN

66

ŞİRKET

FIBA COMMERCIAL PROPERTIES PRESS KIT

Presskit’i indirerek, Fiba Commercial Properties logo ve basın kullanımı için hazırlanmış kurumsal kimlik bilgilerine erişebilirsiniz.