Fiba Commercial Properties'in
Yenilenen Yıldızı
Star Mall

ÇİN’İN EN POPÜLER ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNDEN STAR MALL, AÇILAN YENİ GİRİŞİ VE KONSEPTİYLE ZİYARETÇİLERİNİ KUCAKLIYOR.

Starmall-Fiba-Commercial-Properties
Star Mall, Kuzeydoğu Çin’de 10 milyon nüfuslu Liaoning eyaletinin başkenti ve en büyük ekonomiye sahip şehri olan Shenyang’da konumlanıyor.
Toplam 115.000 m2 brüt kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezinin, daha önce üç kata yayılmış olan 16.000 m2 büyüklüğündeki bölümü yenilenmişti. Alışveriş merkezinin arka tarafında inşa edilen yüksek kaliteli konut projeleri, alışveriş merkezi ziyaretçilerine zemin katta yeni bir giriş ile hizmet verme fırsatı yarattı.
Peyzaj tasarımı ve cam konstrüksiyonlarla geleneksel ve modern mimariyi birleştiren renovasyon gece aydınlatıldığında da görkemli bir etki bırakıyor.
Yenilenmeyle birlikte 230’dan fazla mağazaya ulaşan Star Mall, artık daha geniş spor, moda, eğlence, yiyecek ve içecek, çocuk eğitimi ve eğlence seçenekleri sunuyor.
Fiba Commercial Properties, global ve ticari gayrimenkul sektörünün önde gelen yatırımcılarından biri olarak dünya çapında, 9 alışveriş merkezi, 4 ofis ve 2 rezidans projesi, 530 bin m2’den fazla kiralanabilir alan, 900’ü aşkın marka ve mağaza ile; Türkiye, Çin, Romanya ve Moldova’da ticari gayrimenkul operasyonlarını başarıyla yürütüyor, Türk markalarının da yurtdışı pazarına girmelerine destek oluyor.
Çin’de ilk kapsamlı yenileme projemizi gerçekleştirdik. Ziyaretçilerimizin beklentilerini ve taleplerini karşılamak için pazar trendlerini ve dinamikleri takip ederek kurguladığımız bu başarılı yenileme ile alışveriş merkezimize daha fazla değer kattığımıza ve sürdürülebilirliği güçlendirdiğimize inanıyoruz.
YURDAER KAHRAMAN
FİBA COMMERCIAL PROPERTIES
CEO ve YÖNETİM KURULU ÜYESİ