Fiba CP'ye Romanya'dan İki Ödül Daha...

Fiba Commercial Properties’in Romanya’daki yatırımı Bucuresti Mall, Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği (AMCP) tarafından verilen International Hermes Creative Awards 2018 kapsamında Dekorasyon ve Sosyal Sorumluluk Kategorilerinde iki ayrı Platinyum Ödüle layık görüldü. Bu başarı sonrasında Bucuresti Mall’un son iki senede kazandığı ödül sayısı sekize çıktı.
Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından Fiba Commercial Properties’in (Fiba CP) Romanya’daki şirketi Anchor Grup tarafından yönetilen yatırımı Bucuresti Mall, başarısını yeni iki ödülle taçlandırdı.
Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği (AMCP) tarafından verilen International Hermes Creative Awards 2018 kapsamında Dekorasyon Kategorisi’nde; Ticari Gayrimenkul Yılbaşı Dekorasyonu ile Sosyal Sorumluluk Kategorisi’nde ise Bucuresti Mall Yılbaşı Dekorasyonu ile iki ayrı Platinyum Ödüle layık görüldü.
Bucuresti Mall’un son iki yılda hepsi birbirinden değerli toplam sekiz farklı ödüle layık görüldüğünü anlatan Fiba Commercial Properties CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Yurdaer Kahraman, “Bu sene 20’inci senesini geride bırakan Romanya’daki şirketimiz Anchor Grup, söz konusu bölgeye değer katan önemli işlere ve başarılara imza atıyor. Bu nedenle kendilerini kutluyorum. FİBA CP olarak yatırım yaptığımız tüm coğrafyalarda o bölgenin ihtiyaç ve taleplerini dikkate alarak çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Her zaman daha iyisini yapmaya odaklanarak, hem kendimizi hem de yatırımlarımızı geliştiriyoruz. Bucuresti Mall’un bugüne kadar faklı otoritelerin takdiriyle almış olduğu hepsi birbirinden kıymetli sekiz ödül, doğru yolda olduğumuzun bir göstergesi” dedi.
Bucuresti Mall Ocak 2017’de Uluslararası CIJ Romania Ödülleri’nde (Construction and Investment Journal Awards) ‘2016 Yılının En İyi Renovasyon’ ödülüne, International Hermes Creative Awards kapsamında ise üç Platin, iki Altın Ödüle layık görülmüştü.