En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü, Fiba CP CEO’su Yurdaer Kahraman'a Verildi.

FİBA Grubu iştiraki FİBA Commercial Properties CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Yurdaer Kahraman, bu sene üçüncü kez katıldıkları 2018 Perakende Günleri kapsamında düzenlenen Perakende Güneşi Ödülleri’nde, “En Başarılı Profesyonel Yönetici” Ödülü’ne layık görüldü
Ticari gayrimenkul alanında 20 yılı aşkın süredir yurt içi ve yurt dışı projeleriyle faaliyetlerini sürdüren Fiba Commercial Properties (FİBA CP), 28 – 29 Kasım tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar’da düzenlenen Perakende Günleri’ne katıldı.
Türkiye, Çin, Romanya ve Moldova’da yürüttüğü çalışmalarla sadece Türkiye’de değil global alanda da pek çok ödüllü projeye imza atan FİBA CP, toplamda; 900’ü aşkın marka ve mağazaya, 550 bin m2’den fazla kiralanabilir alan ile hizmet veriyor.
Faaliyet gösterdiği bölgelerdeki marka karmasının arttırılması ve yurt içindeki markaların dünyaya açılması konusunda da önemli çalışmalar yürüten FİBA CP’nin bu başarısı, Perakende Günleri kapsamında düzenlenen Perakende Güneşi Ödülleri’nde de takdir gördü.
Perakendenin gelişimine başarılı, özgün çalışmalarıyla katkıda bulunan kişi ve kurumları teşvik etmek amacıyla sektörün önde gelen isimlerinden oluşan jüri üyeleri tarafından, altı ayrı kategoride belirlenen Perakende Güneşi Ödülleri’nin sahiplerinden biri de FİBA CP ailesi oldu.
Fiba Commercial Properties CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Yurdaer Kahraman, Perakende Güneşi Ödülleri, En Başarılı Profesyonel Yönetici Kategorisi’nde ödüle layık görüldü.
Yurdaer Kahraman ve ekibinin sektörün gelişimini destekleyen çalışmaları neticesinde layık görüldükleri ödül hakkında konuşan Fiba Commercial Properties CEO’su Kahraman, “FİBA CP, girdiği her coğrafyaya değer katmak adına projelerini şekillendiren bir yapılanma. Bizim için yapılan işlerin sürdürebilirliği ve tüm paydaşlara sağlayacağı katma değer çok önemli. Ekibim ve ben de tüm çalışmalarımızı bu hedef doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Hem tüketiciler hem de perakende sektörü temsilcileri için değer yaratacak işler yapmak için çalışıyoruz. Tüm çalışmalarımızda önce piyasayı analiz ediyor, kapsamlı saha çalışmaları sonrasında da projelerimizi kurguluyoruz. Bu güne kadar ekibimle birlikte perakende sektörünün ihtiyaç ve beklentilerine yönelik projeler geliştirmeye özen gösterdik. Bu ödüle layık görülmüş olmaktan dolayı çok mutluyuz” dedi.